Magna RX Faydaları

#

Cinsel sağlığınızda genel bir düzelme
Daha kalın, uzun ve belirgin bir penis. Ortalama 2,5-7,5 cm arası büyüme. *(METABOLİZMAYA bağlı) olarak 12 cm'e kadar büyüyebilir. Gevşediği durumlarda bile daha uzun ve kalın bir penis.

Magna-RX+ penisinize daha fazla kan akımı sağladığından, penisiniz gün boyu daha iri "sallanacaktır".Daha büyük, kalın ve sert ereksiyonlar. Artan kan basıncı sayesinde ereksiyonunuz daha sert olacaktır.

Dilediğiniz zaman ereksiyon. Her zaman kalın, uzun, belirgin ve kaya sertliğinde ereksiyonlar. Ereksiyon olamadığınız ya da bu durumda kalamadığınız için oluşan problemlere son. Magna-RX+ penisinize daima kan basıncı sağlar böylece penisiniz her zaman sertleşir ve sert kalır. Daha güçlü ve şiddetli orgazmlar. Erken boşalmaya son. Penisinizin kocaman görüntüsü seks partnerinizi memnun edecektir.

Magna RX'in Faydalarını Maddelersek
» Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi,

» Cinsel arzuyu arttırmaya yardımcı olur,

» Cinsel cazibeyi artırmaya yardımcı olur,

» Cinsel birleşmede alınan hazzı arttırmaya yardımcı olur,

» Cinsel organlara kan dolaşymını arttırmaya yardımcı olur,

» Cinsel hormonların üretimini destekler,

» Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardır.

» 1 Kutu kullanımda cinsel performansınız ve ereksiyon gücünüz artırmaya yardımcı olur.

» 2 kutu kullanımda genişleme işlemi gözlenmiştir.

» 3 kutu kullanımda büyüme etkisi gözlenmiştir.

» 3 Kutu kullanımda 2,5-7,5 cm büyüme ve 1,5 cm kalınlaşma gözlenmiştir.

#

Penis Büyüklüğü Farkeder mi ?

Bu ortak bir sorudur, kadınları cinsel açıdan tatmin etmeye geldiğinde boyut gerçekten fark eder mi?

Eğer daha büyük penisiniz olsaydı gerçekten ona DAHA FAZLA ZEVK verebilir misiniz?

Aslında kadınların sizi kırmamak amacıyla söylediklerine karşın, cevap yankılanan bir EVET'tir. EVET, daha büyük bir penisle kadınınıza daha fazla zevk verebilirsiniz.

Bu biyolojik bir olgudur.Bir kadının vajinasında zevk hissi oluşturan sinirler sıralıdır, ve daha büyük penis bu sinirleri uyaracak daha fazla yüzeye sahip olmak, ve tahmin ettiğiniz gibi ona DAHA FAZLA ZEVK vermek anlamına gelmektedir!

Bazı üzücü ama gerçek olgulara göz atalım: Sertleşmiş bir penisin ortalama boyutu 15 cm'dir.Erkeklerin %90'ı bu boyutlara sahiptir.

Sadece ABD'deki 30 Milyon erkek Ereksiyon Fonksiyon Bozukluğundan (İktidarsızlık) şikayetçidir. Erkeklerin çoğunluğunun penislerindeki kan dolaşımı yetersizdir.

29 yaş itibarıyla, erkeklerin %96'sı 20 yaşlarındaki ereksiyon olduğu sayının 1/5 i kadar bile ereksiyon olamamaktadır.

Eğer nasıl yapacaklarını bilselerdi erkeklerin %98'inden fazlası penislerinin büyüklüğünü arttırırlardı.

Kadınların %93'ü sevişme sırasında hiç orgazm olmamışlardır, ve %76'sı eşlerinin cinsel performansından memnun olmadıklarını itiraf etmektedirler.

Erkeklerin %99'u ise sahip olabileceklerinden daha zayıf, küçük ve gelişmemiş penise sahiptirler.

#
# # # #

Magna RX+ Kullanımı

#

» Ürünümüzün içerisinde (1kutusunda) 60 adet tablet bulunup , sabah akşam olarak günde 2 kere kullanıyorsunuz.

» Sabahları tok karnına, akşamları tok karnına kullanmanız Doktorlar tarafından önerilir.

» Lütfen kullanım koşulları dışına çıkmayınız.

» Sabırlı olun Penisinizde böylesi radikal bir değişiklik yapmak kolay değildir.

#

Magna RX+'ın Size Kazandırdıkları

Magna Rx ile Daha kalın, uzun ve belirgin bir penis. Ortalama 2,5-7,5 cm arası *(METABOLİZMAYA bağly) olarak büyüyebilir. Gevşediği durumlarda bile daha uzun ve kalın bir penis. Magna Rx+ penisinize daha fazla kan akımı sağladığından, penisiniz gün boyu daha iri "sallanacaktır".

Daha büyük, kalın ve sert ereksiyonlar. Artan kan basıncı sayesinde ereksiyonunuz daha sert olacaktır.Dilediğiniz zaman ereksiyon. Her zaman kalın, uzun, belirgin ve kaya sertliğinde ereksiyonlar. Ereksiyon olamadığınız ya da bu durumda kalamadığınız için oluşan problemlere son. Magna Rx+ penisinize daima kan basıncı sağlar böylece penisiniz her zaman sertleşir ve sert kalır. Daha güçlü ve şiddetli orgazmlar. Erken boşalmaya son. örüntüsü seks partnerinizi memnun edecektir

Magna RX +'nın arkasındaki dahi Urology Doctor George Aguilar dır., MD. Dr. Aguiler ereksiyon sorunu olan 70,000'nin üzerinde hastayı tedavi eden Kurul Sertifikalı bir hekimdir. Hem The College of Urology hem de the Society of Urology üyesidir ve 46 üroloğun direktörüdür.Ayrıca State Society of Urologists'in de eski başkanıdır. 7 yılı aşkın araştırma ve testler sonucunda Dr. Aguiler Magna Rx olarak bilinen inanılmaz keşfi gerçekleştirmiştir.

Güçlü ve 1005 doğal Penis Büyütücü Formül. Bu formülün günlük kullanılmasıyla, hastaları penislerini çarpıcı bir biçimde 5, 7.5 ve hatta 12.5 cm *(METABOLİZMAYA bağlı) büyütmüşlerdir. Ve en iyisi de, Magna RX 'in büyük keşfi bitkisel formülü %100 doğal ve sağlıklıdır, hiçbir yan etkisi yoktur. Hiçbir reçeteye gereksinim duyulmamaktadyr.

# #

Penisimdeki Uzunluk ve Kalınlık Kalıcı Olacak Mı ?

#

Evet Kalıcıdır. İstediğiniz boyutlara ulaştığınızda Magna Rx hapını kullanmayı bırakın yeter. Penisiniz sonsuza kadar o boyutlarda kalacaktır. Hatırlatırız ki , 21 cm'den daha büyük penisler çoğu kadyn için fazlasıyla büyüktür. Her ne sebeple olursa olsun penisinizi dahada uzatmak isterseniz, bunu Magna Rx Penis büyütücü haplarını kullanmaya devam ederek yapabilirsiniz. Ne de olsa tercih sizin...

Metabolizma Nedir?
Organizmada yaşamın sürdürülmesi sırasında gerçekleşen tüm kimyasal tepkimelerdir. Her organizma, büyüme, gelişme, ısı, hareket, üreme gibi yaşamsal etkinlikleri sürdürebilmek için dış çevreden bazı maddeler ve enerji almak zorundadır. Bu maddeler ve enerji, yaşamsal etkinliklerin sürdürülebilmesi için gereken organik moleküllerin sentezlenmesinde kullanılacaktır. Dış çevreden alınan organik ya da inorganik moleküller, ya önce parçalanarak, yıkıma uğratılarak ya da yıkıma gerek kalmadan gerekli moleküllerin sentezlenmesinde kullanılır.

Vücuttaki Etkileri Nelerdir ?
» Magna Rx kullanarak Ereksiyon halinde daha kalın, daha sert ve daha uzun bir penisiniz olacak.
» Magna Rx kullanarak Ereksiyon halinde olmadığınız hallerde bile penisiniz daha uzun ve kalın olacak.
» Magna Rx kullanarak İstediğiniz zaman sorunsuz sert ve uzun süreli ereksiyon haline geçebileceksiniz.
» Magna Rx kullanarak Cinsel yaşamınız üzerine tam bir hakimiyet kuracaksınız.
» Magna Rx kullanarak Kontrol tamamen sizin elinizde olacak.
» Magna Rx kullanarak Daha güçlü ve zevkli orgazmlar yaşayacaksınız.
» Magna Rx kullanarak Erken boşalma sorununuz olmayacak.
» Magna Rx kullanarak Kalıcı , güvenli ve acısız bir büyüme deneyimleyeceksiniz.

#

Magna Rx Nasıl Çalışır Ve Penisinizi Tam Olarak Nasıl Büyütür ?

#

Penisinizin içerisinde 'corpa cavernosa' adında süngerimsi doku vardır. Heyecanlandığınızda bu dokulara kan pompalanır ve ereksiyon meydana gelir. Magna RX hapları bilim adamları tarafından bu dokuların kapasitesini arttırmak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanır, ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Aynı zamanda ereksiyon da daha uzun sürer. Bunun için, Egzersiz gerekmez , Cerrahi müdahale gerekmez

Magna RX+, piyasadaki diğer kapsül ürünlerin aksine hap formundadır. Bu sunum hem taklit edilmesini zorlaştırır hem de midede sindirilmeye başlayarak daha verimli şekilde etkisini gösterir. Dünya'nın ilk ve tek Amerikan FDA (Food and Drug Administration) onaylı ürünü, özellikle ereksiyon halinde penise daha fazla kan pompalanmasını sağlar. Bu yoğun pompalama sonucu kan damarlarının genişlemesi sonucu, 'corpa cavernosa' adı verilen süngerimsi penis dokusu sertleşir.

#